Jäsenhuone|Johtokunnan työhuoneNUORTEN TREENIRYHMÄ 2020

Lähtölistat

Lähtöluettelo päivitetty 23.8.2014 klo 19:00

 

Kaksi yhteislähtöä:

klo 11.00 naiset

klo 11:15 miehet

Mahdolliset korjaukset kipailupaikalla Infoon.

Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H21A,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15      39  Lapuan Virkiä 1               
          Juha Luoma                    74198 
          Ari-Pekka Joensuu             93076 
          Samu Heiska                  191437 

     11.15      40  Laihian Luja 1                
          Jarkko Lauronen              203069 
          Juha Kankaanpää              137781 
          Lauri Laasanen                89353 

     11.15      41  Suunta Jurva 1                
          Jaakko Puntila                79766 
          Janne Puntila                 50199 
          Ville Korpi-Kaija            190208 

     11.15      42  IF Femman 1                   
          Christian Holm               177673 
          Anders Bäckström             169539 
          Christoffer Granholm         409249 

     11.15      43  Ähtärin Urheilijat 1          
          Petri Jykylä                 159244 
          Paavo Väätäinen               50257 
          Markku Autio                  50257 

     11.15      44  Kauhajoen Karhu 1             
          Mika Lammi                    83412 
          Lauri Mäenpää                 83407 
          Antti Jyräkoski              177158 

     11.15      45  Laihian Luja 2                
          Petri Koivula                409496 
          Jarkko Rajala                182561 
          Ville Korpi                  169860 

     11.15      46  Alahärmän Kisa 1              
          Ari Ylihärsilä                89245 
          Kalle Ruotsala               168210 
          Juha Ylihärsilä               77351 

     11.15      47  Rasti-Kurikka 1               
          Matti Vainionpää             109801 
          Antti Iivari                 154881 
          Timo Nurmela                 109454 

     11.15      48  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Jaakko Istolahti             195224 
          Tuomo Istolahti              188554 
          Arto Fränti                  158788 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H120,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15      55  Rasti-Kurikka 1               
          Juha Uitto                   117886 
          Jani Isoluoma                189773 
          Esa Kuoppala                  50236 

     11.15      57  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Arto Puro-Aho                190107 
          Tapio Kujala                 197544 
          Eero Koski                   199421 

     11.15      58  Teuvan Rivakka 1              
          Pasi Nevala                   40178 
          Marko Nisula                 152332 
          Markku Saksa                 135642 

     11.15      59  Rasti-Jussit 1                
          Ilkka Ruokola                180166 
          Tommy Lemberg                124198 
          Mika Rinta-Keturi             41666 

     11.15      60  Lapuan Virkiä 1               
          Teemu Rantala                150530 
          Juha Nivukoski                80074 
          Kimmo Niska                   50238 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H150,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15      65  Rasti-Jussit 1                
          Heikki Koskela               179746 
          Jyrki Melender               199892 
          Antti Lepistö                159823 

     11.15      66  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Aki-Vesa Saukkokangas        190575 
          Aimo Myllymäki                50089 
          Heikki Hakala                182763 

     11.15      67  Laihian Luja 1                
          Mika Kuusisto                127981 
          Sami Kuntola                  56231 
          Pentti Niemelä               177597 

     11.15      68  Suunta Jurva 1                
          Erkki Tamminen               150703 
          Pekka Hahto                  144738 
          Jukka Kinnari                408182 

     11.15      69  Kauhajoen Karhu 1             
          Kari Nuuttila                 41564 
          Esko Turunen                 161464 
          Erkki Vilen                   83331 

     11.15      70  Rastiketut 1                  
          Ari-Matti Leinonen           201358 
          Hannu Matikainen              41519 
          Jorma Mäkiranta               40299 

     11.15      71  Laihian Luja 2                
          Juha Laasanen                411060 
          Pekka Patana                 201752 
          Esko Pensas                  182226 

     11.15      72  Teuvan Rivakka 1              
          Pasi Lyyluoma                 40176 
          Jari Mahlamäki               413121 
          Kari Rintaluoma              140803 

     11.15      73  Alajärven Ankkurit 1          
          Tuomo Isokangas               81862 
          Jari Kivimäki                123450 
          Osmo Saarikoski               91850 

     11.15      74  Rasti-Kurikka 1               
          Arvo Ahola                    82266 
          Teemu Hauhia                  50239 
          Esa Kurki                     50241 

     11.15      75  Kauhavan Wisa 1               
          Esa Lehtinen                 158799 
          Pauli Ojanperä               179923 
          Raimo Siltala                157584 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H180,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15      80  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Heikki Vallbacka             195088 
          Eero Hautala                 180353 
          Voitto Erkinheimo            167844 

     11.15      81  Kauhavan Wisa 1               
          Keijo Korkiamäki              41619 
          Vesa Tammisto                 90412 
          Reijo Toppari                124320 

     11.15      82  Kuortaneen Kunto 1            
          Asko Sippola                 168152 
          Tapani Kesti                  82281 
          Jorma Yli-Kaatiala           156586 

     11.15      83  Suunta Jurva 1                
          Lasse Peltola                 50216 
          Seppo Varpula                 50207 
          Reima Katajamäki              50225 

     11.15      84  Rasti-Jussit 1                
          Mauno Näsi                   202665 
          Kari Pienimäki               191974 
          Olavi Hautala                184971 

     11.15      85  Laihian Luja 1                
          Hannu K. Niinimäki            74254 
          Lasse Kalliomaa              177644 
          Jukka Nyystilä               198789 

     11.15      86  Kauhajoen Karhu 1             
          Harri Laine                   41567 
          Seppo Valli                  177283 
          Veikko Rantamäki              41595 

     11.15      87  Lapuan Virkiä 1               
          Juhani Hakomäki              131072 
          Kari Erkkilä                  94978 
          Martti Herttua               161082 

     11.15      88  Teuvan Rivakka 1              
          Kaarlo Eno                   172439 
          Pekka Hakamäki               154154 
          Matti Rinne                   52154 

     11.15      89  Rasti-Kurikka 1               
          Aulis Hahtola                195367 
          Martti Alanen                 92006 
          Juha Rantoja                  50417 

     11.15      90  Alajärven Ankkurit 1          
          SAKARI TAKALA               
          Jorma Välisaari               40417 
          Heikki Kujanpää              312820 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H210,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15      95  Kauhajoen Karhu 1             
          Aarno Kallio-Könnö           177341 
          Olavi Yli-Teevahainen         52414 
          Tuomo Ketola                  41572 

     11.15      96  Rasti-Jussit 1                
          Väinö Ojajärvi                41660 
          Matti Latvala                153921 
          Jussi Kankaanpää              41695 

     11.15      97  Kauhajoen Karhu 2             
          Taisto Riihonen              191523 
          Arto Ainikkamäki              81896 
          Heikki Valli                 191531 

     11.15      98  Suunta Jurva 1                
          Pentti Vuorinen              142757 
          Esko Rätti                    50215 
          Kari Majasaari                74183 

     11.15      99  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Antti Luoma                  409744 
          Eino Korri                   124459 
          Seppo Ylilammi               142528 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H17-20,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15     105  Rasti-Jussit 1                
          Mikko Lähdesmäki              51457 
          Aku Hietaharju                41710 
          Joni Hemminki                144391 

     11.15     106  Lapuan Virkiä 1               
          Eero Ylipulli                207371 
          Aleksi Lammi                 190095 
          Hermanni Sankelo             144849 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H16,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15     110  Vaasan Suunnistajat 1         
          Juho Tiukkanen               191693 
          Aino Rinta-Koski             177642 
          Olli Ala-Honkola             206593 

     11.15     111  Rasti-Jussit 1                
          Ilari Hauhia                 144564 
          Rasmus Vainionpää             41628 
          Suvi Hietaharju               41716 

     11.15     112  Teuvan Rivakka 1              
          Joona Nisula                  41902 
          Niku Rintala                 117252 
          Riku Saksa                    41937 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H14,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15     115  Vaasan Suunnistajat 1         
          Jaakko Tiukkanen             142631 
          Oscar Stenbacka              177319 
          Tuomas Talonpoika            145476 

     11.15     116  Laihian Luja 2                
          Heikki Kumara                187662 
          Suvi Marttila                190247 
          Lauri Viianen                159274 

     11.15     117  Lapuan Virkiä 1               
          Valtteri Niska               128926 
          Eeli Kontola                 181332 
          Juho Kangas                  101401 

     11.15     118  Rasti-Jussit 1                
          Ossi Hietaharju               41623 
          Aapo Pasanen                 191937 
          Sakari Koskela               203176 

     11.15     119  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Johannes Vuorela             144518 
          Niko-Petteri Pukkinen        152943 
          Jani Punkari                 128619 

     11.15     120  Laihian Luja 1                
          Verneri Kilpeläinen          199709 
          Eemeli Kumara                187667 
          Matti Laasanen                89352 

     11.15     121  Teuvan Rivakka 1              
          Jere Lehto                    41935 
          Roni Nevala                  154230 
          Ville Nisula                 193828 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            H12,  Lähtöaika: 11.15.00

     11.15     125  Alahärmän Kisa 2              
          Roni Ylihärsilä              189651 
          Ronja Ylihärsilä             189665 
          Ville Ylihärsilä             188555 

     11.15     126  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Verneri Sankelo              180992 
          Sampo Sankelo                169564 
          Eetu Koski                   208241 

     11.15     127  Rasti-Jussit 1                
          Ville Pitkänen               202649 
          Emilia Melender               41656 
          Roope Lemberg                124196 

     11.15     128  Alahärmän Kisa 1              
          Ville Ruotsala               189658 
          Tommi Rantanen               189667 
          Juuso Ekola                  181706 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D21A,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     130  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Essi Ylipelkola              130161 
          Aino-Maria Hakala             40344 
          Hanna Erkinheimo              40371 

     11.00     131  Laihian Luja 1                
          Tanja-Tupuna Kumara          182661 
          Leena Erving                  41782 
          Susanna Karppi               128769 

     11.00     132  Ylistaron Kilpa-Veljet 2      
          Essi Pukkinen                145452 
          Rosita Nivukoski              41978 
          Elisa Nivukoski              191386 

     11.00     133  Pohjankyrön Rasti 1           
          Terhi Kujala                  40288 
          Hanna Hemminki                50305 
          Ulla Ojala                   177188 

     11.00     134  Rasti-Jussit 1                
          Sanna Koskela                161077 
          Päivi Pärnänen               204260 
          Alisa Tölli                  204260 

     11.00     135  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Jaana Pulkkinen              188557 
          Eeva-Maria Fränti            153130 
          Eija Keski-Säntti            125191 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D120,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     140  Kauhajoen Karhu 1             
          Anita Rantamäki               41594 
          Jaana Talja                  182523 
          Minna Rotola-Pukkila          57683 

     11.00     141  Rastiketut 1                  
          Päivi Ojajärvi               189290 
          Mari Ahola                    57446 
          Kristiina Rajasaari          166408 

     11.00     142  Suunta Jurva 1                
          Seija Koskela                177987 
          Mia Rajala                   124108 
          Minna Kivineva               124230 

     11.00     143  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Veera Puro-Aho                95006 
          Katri Karhunen                49923 
          Kaisa Pohtola                 41975 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D150,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     147  Rasti-Jussit 1                
          Päivi Hautala                203018 
          Sari Koskela                 177649 
          Marja Erkkilä                199573 

     11.00     148  Suunta Jurva 1                
          Tarja Aalto                   50197 
          Heidi Korpela-Kamila         201404 
          Eija Leppä                    74178 

     11.00     149  Lapuan Virkiä 1               
          Päivi Kattelus                93124 
          Riitta Erkkilä               192341 
          Anna-Maija Alatalkkari       159582 

     11.00     150  Rastiketut 1                  
          Anne-Mari Hautamäki          169797 
          Anna-Maija Hautamäki         154036 
          Sirpa Leinonen               201359 

     11.00     151  Suunta Jurva 2                
          Mari Mäkynen                
          Tiina Larikka                 91844 
          Hilkka Peltola                50217 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D180,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     155  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Leena Istolahti               41956 
          Raija Louko                   41946 
          Eila Seppälä                 483250 

     11.00     156  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Leena Hautamäki               93749 
          Ritva Erkinheimo             166053 
          Eeva-Liisa Ylipelkola         52323 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D17-20,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     160  Rastiketut 1                  
          Iina Kaitola                 177650 
          Tanja Mäntylä                 41528 
          Tiina Mäntylä                201233 

     11.00     161  Lapuan Virkiä 1               
          Salla Pajula                  74197 
          Noora Hakala                 128262 
          Jenna Himanka                137971 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D16,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     165  Vaasan Suunnistajat 1         
          Anu Tuomisto                 172478 
          Satu Tuomisto                173382 
          Cecilia Sjövall              195230 

     11.00     166  Laihian Luja 1                
          Aino Alasaari                177096 
          Maija Laasanen               112674 
          Annamari Syrjälä             159292 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D14,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     170  Kauhajoen Karhu 1             
          Erja Vaskivuori              179658 
          Sonja Vaskivuori             190859 
          Anni Nuuttila                185260 

     11.00     171  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Aliina Vuorela               192064 
          Maija Sippola                195241 
          Terhi Kaksonen               159853 

     11.00     172  Rasti-Jussit 1                
          Anni Rinta-Keturi            203855 
          Anna Ruokola                  41633 
          Ida Melender                  41715 

     11.00     173  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Loviisa Myllymäki            199917 
          Maarit Myllymäki             199883 
          Neea Rintala                 191145 

     11.00     174  Laihian Luja 1                
          Pauliina Perttu              190246 
          Miia Ruutila                 177248 
          Jenna Viianen                152972 

     11.00     175  Vaasan Suunnistajat 1         
          Sofia Haglund                169474 
          Nella  Keskinen              413249 
          Eveliina Välimaa             208090 




Eteläpohjanmaan AM Partio                                     LÄHTÖLUETTELO

            D12,  Lähtöaika: 11.00.00

     11.00     180  Laihian Luja 1                
          Sanni Kuusisto               159291 
          Iida Oikarainen              190245 
          Eveliina Viianen             177161 

     11.00     181  Pohjankyrön Rasti 1           
          Tiina Niemi                  144550 
          Tuuli Raunio                 177345 
          Veera Korpi                  189669 

     11.00     182  Laihian Luja 2                
          Aino Kankaanpää              156141 
          Iiris Karppi                 182308 
          Siiri Oikarainen             190244