Jäsenhuone|Johtokunnan työhuoneNUORTEN TREENIRYHMÄ 2020

Ilmoittautuneet

Mahdolliset korjaukset huomenna kilpailupaikalla tulospalveluun. Tervetuloa!

 

 Lakeuden Viesti LÄHTÖLUETTELO


            H21A

        1  IF Brahe 1                    
          Leif Ena                    
          Staffan Järn                
          Aleksi Kujala               

        2  IF Brahe 2                    
          Anders Björklund            
          Jon Sjöholm                 
          Kristian Forsman            

        3  IF Femman 1                   
          Anders Bäckström            
          Robin Bäckström             
          Andreas Hall                

        4  IF Femman 2                   
          Peter Sundelin              
          Jens Jern                   
          Magnus Torrkulla            

        5  IF Femman 3                   
          Christian Kronberg          
          Matias  Lund                
          Ove Haldin                  

        6  IF Femman 4                   
          Patrick Kronberg            
          Joakim Hakala               
          Christian Holm              

        7  Lapuan Virkiä 1               
          Teemu Rantala               
          Juha Luoma                  
          Ari-Pekka Joensuu           

        8  Malax IF 1                    
          Jan Vesterback              
          Lucas Vesterback            
          Jonas Vesterback            

        9  Malax IF 2                    
          Joakim Höstman              
          Andreas Öhman               
          Stefan Höstman              

       10  Närpes OK 1                   
          Christoffer Smeds           
          Viljam Grahn                
          Pontus Backlund             

       11  OK Botnia 1                   
          Joel Sågfors                
          Tommy Åbacka                
          Fredrik Hagström            


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H21A

       12  Pellon Ponsi 1                
          Sami-Petteri Juopperi       
          Jyri Uusitalo               
          Markku Isokoski             

       13  Pellon Ponsi 2                
          Antti Ekonoja               
                                      
                                      

       14  Rasti-Kurikka 1               
          Ville Uitto                 
          Matti Vainionpää            
          Jarno Kallio-Könnö          

       15  Rasti-Kurikka 2               
          Jussi Uitto                 
          Pekka Huhtanen              
          Jari Välikorpi              

       16  Vetelin Urheilijat 1          
          Tero Myllymäki              
          Ari-Pekka Lassila           
          Juha Lassila                

       17  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Jaakko Istolahti            
          Eero Koski                  
          Heikki Istolahti            

       18  Ylistaron Kilpa-Veljet 2      
          Tero Kaksonen               
          Mikko Leminen               
          Jukka Karhunen              


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H21B

       23  Laihian Luja 1                
          Lauri Laasanen              
          Jarkko Lauronen             
          Sami Kuntola                

       24  Laihian Luja 2                
          Pasi Rintala                
          Sakari Innanen              
          Petri Koivula               

       25  Laihian Luja 3                
          Juha Kankaanpää             
          Mika Kuusisto               
          Tapio Karppi                

       26  Solf IK 1                     
          Clas-Göran Smeds            
          Rolf Söderlund              
          Kåre Särs                   

       27  Solf IK 2                     
          Christoffer Granholm        
          Christian Granholm          
          Jari Hyvönen                




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H120

       32  IF Brahe 1                    
          Kaj Grön                    
          Dan Stenlund                
          Tommy Haglund               

       33  IF Femman 1                   
          Mika Lehtonen               
          Jan Torrkulla               
          Anders Hjerpe               

       34  Rasti-Jussit 1                
          Mika Rantala                
          Heikki Koskela              
          Jukka Hemminki              


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H150

       39  Alajärven Ankkurit 1          
                                      
                                      
                                      

       40  IF Femman 1                   
          Stefan Strandberg           
          Peter Nygård                
          Mikael Bäck                 

       41  IF Femman 2                   
          Eero Hakala                 
          Ingemar Nylund              
          Håkan Kronberg              

       42  Solf IK 1                     
          Christer Snickars           
          Jan Enegren                 
          Kenneth Nygård              




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H180

       47  Alajärven Ankkurit 1          
                                      
                                      
                                      

       48  IF Femman 1                   
          Sven-Olof Storm             
          Leif Nyman                  
          Lars Hjerpe                 

       49  IF Femman 2                   
          Torvald Haldin              
          Bengt Tunis                 
          Mauri Lähdekorpi            

       50  Närpes OK 1                   
          Sven Eklund                 
          Yngve Alexandersson         
          Mats Svedström              


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H16

       58  IF Femman 1                   
          Jonas Jern                  
          Hannes Holmback             
          William Nylund              

       59  Lapuan Virkiä 1               
          Matias Hakala               
          Aleksi Lammi                
          Tuomas Kattelus             

       60  Rasti-Jussit 1                
          Sakari Koskela              
          Joni Hemminki               
          Aku Hietaharju              

       61  Solf IK 1                     
          Caj Snickars                
          Johannes Hyvönen            
          Hugo Lervik                 




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H14

       66  IF Minken 1                   
          Benjamin Sundqvist          
          Lucas Granlund              
          Jonas Granlund              

       67  Rasti-Jussit 1                
          Topias Saranpää             
          Ossi Hietaharju             
          Niko Hemminki               

       68  Vaasan Suunnistajat 1         
          Miika Nurmi                 
          Olli Ala-Honkola            
          Juho Tiukkanen              


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            H12

       73  IF Femman 1                   
          Lukas Enlund                
          Jonatan Lund                
          Linus Jakobsson             

       74  Solf IK 1                     
          Robin Udell                 
          Lasse Friman                
          Waldemar Särs               

       75  Vaasan Suunnistajat 1         
          Oscar Stenbacka             
          Jere Elomaa                 
          Tuomas Talonpoika           


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D21A

      101  IF Femman 1                   
          Sabina Bäck                 
          Pernilla Tunis              
          Victoria Höstman            

      102  IF Femman 2                   
          Julia Björkstrand           
          Alexandra Enlund            
          Elin Nylund                 

      103  Kauhajoen Karhu 1             
                                      
                                      
                                      

      104  Närpes OK 1                   
          Caroline Sandelin           
          Mia Smeds                   
          Pernilla Backlund           

      105  OK Botnia 1                   
          Kati Nynäs                  
          Ann-Sofie Sundelin          
          Linda Ekonoja               

      106  Rasti-Kurikka 1               
          Jonna Kulmala               
          Satu Heittola               
          Suvi Heittola               

      107  Ylistaron Kilpa-Veljet 1      
          Hanna Helander              
          Eija Keski-Säntti           
          Veera Puro-Aho              


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D120

      116  IF Femman 1                   
          Annika Strandberg           
          Elisabeth Wik-Nylund        
          Päivi Torrkulla             

      117  IF Minken 1                   
          Yvonne Granlund             
          Elisabeth Granlund          
          Ann-Catrine Blomqvist       

      118  Rasti-Jussit 1                
          Päivi Hautala               
          Eija Hauhia                 
          Sari Koskela                

      119  Solf IK 1                     
          Lotta Wasström              
          Virpi Snickars              
          Therese Lervik              

      120  Solf IK 2                     
          Nina Berg                   
          Linda Svahn                 
          Rose-Maj Friman             




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D150

      125  IF Femman 1                   
          Bodil Fred                  
          Kaija Lähdekorpi            
          Berit Tunis                 

      126  Rastiketut 1                  
          Alli Elomaa                 
          Anna-Maija Hautamäki        
          Anne-Mari Hautamäki         


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D17-20

      131  Kortesjärven Järvi-Veikot 1   
          Helena Hakala               
          Taru Ylikoski               
          Eeva-Liisa Hakala           

      132  Lapuan Virkiä 1               
          Jenna Lehto                 
          Salla Pajula                
          Hanna Lehto                 

      133  Solf IK 1                     
          Evelina Holmback            
          Helena Hyvönen              
          Sonja Friman                




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D16

      138  OK Botnia 1                   
          Evelina Furubacka           
          Fanny Rönnqvist             
          Mathilda Åman               

      139  Vaasan Suunnistajat 1         
          Kristiina Välimaa           
          Anni Muhonen                
          Emma Muhonen                


Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D14

      144  IF Femman 1                   
          Sandra Wiklund              
          Matilda Smeds               
          Jonna Hakala                

      145  Lapuan Virkiä 1               
          Noora Hakala                
          Anna-Kaisa Hakala           
          Emma Kangas                 

      146  Rasti-Jussit 1                
          Sanna Koskela               
          Suvi Hietaharju             
          Ida Melender                

      147  Solf IK 1                     
          Ida Snickars                
          Ellinor Höstman             
          Anna Friman                 

      148  Vaasan Suunnistajat 1         
          Satu Tuomisto               
          Anu Tuomisto                
          Emma Stenbacka              




Lakeuden Viesti                                               LÄHTÖLUETTELO

            D12

      153  IF Femman 1                   
          Matilda Torrkulla           
          Hilma Holmback              
                                      

      154  Kauhajoen Karhu 1             
          Petra Lehtinen              
          Henrietta Alakortes         
          Anni Nuuttila               

      155  Solf IK 1                     
          Sofia Haglund               
          Alexandra Stark             
          Fia Snickars